Spotkanie Cracovia Krakow kontra Zaglebie Lubin, wynik końcowy 0-1

Cracovia Krakow kontra Zaglebie Lubin, wynik 0-1. W dniu 2023-05-13 15:30 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Cracovia Krakow i Zaglebie Lubin.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Cracovia Krakow a Zaglebie Lubin wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: Ł. Łakomy 83' 0-1 K. Chodyna

Żółte kartki Cracovia Krakow:

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Bartosz Kopacz 29' Kacper Chodyna 56' Aleks Ławniczak 74'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny sędzia meczu to Lukasz Kuzma, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Cracovia Krakow stawi czoła Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Stal Mielec natomiast Zaglebie Lubin z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak Bartosz Kopacz nieustannie zapewniają swoim stałym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami ligowymi są zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to zmagania nudne. Zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz gole, bezlitosne sytuacje na faul gwarantujące niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Cracovia Krakow i Zaglebie Lubin z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.