Spotkanie Zaglebie Lubin kontra Legia Warszawa, wynik 1-2

Zaglebie Lubin kontra Legia Warszawa, wynik końcowy 1-2. W dniu 2023-02-04 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Lubin i Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Zaglebie Lubin i Legia Warszawa wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: P. Wszołek 37' 0-1 Josué E. Muçi 59' 0-2 Josué Ł. Łakomy 65' 1-2 S. Živec

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Bartosz Kopacz 53' Filip Starzyński 57'

Żółte kartki Legia Warszawa:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Lubin zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Miedz Legnica natomiast Legia Warszawa z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Widzew Łódź.

Wierni fani futbolu śledzą pasjonujące potyczki ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo Bartosz Kopacz nieustannie serwują wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy graczami są bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to mecze mało interesujące. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Zaglebie Lubin i Legia Warszawa jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.