Radomiak Radom kontra Zaglebie Lubin, wynik spotkania: 1-6

Radomiak Radom kontra Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 1-6.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Radomiak Radom oraz Zaglebie Lubin zakończyła się wynikiem 0-3. Końcowy wynik spotkania to 1-6.

Dnia 2022-05-06 16:00 na stadionie Stadion Radomiaka Radom odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 32 pomiędzy Radomiak Radom a Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: F. Starzyński 20' 0-1 P. Szysz K. Chodyna 22' 0-2 M. Bartolewski K. Chodyna 36' 0-3 P. Szysz K. Angielski 60' 1-3 F. Starzyński 63' 1-4 M. Bartolewski 85' 1-5 M. Doležal T. Pieńko 90' 1-6 Ł. Łakomy

Żółte kartki Radomiak Radom: Raphael Rossi-Branco 28' Dominik Sokół 86'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Saša Balić 74'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Radomiak Radom zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów śledzi potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Raphael Rossi-Branco Saša Balić nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają nader zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż potyczki nie są interesujące. Bardzo często obserwujemy brutalne faule, widowiskowe bramki i asysty dodające smaczku całemu widowisku. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich orazprzeglądać spotkania sportowe popularnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Radomiak Radom oraz Zaglebie Lubin z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Radomiaka Radom.