Spotkanie Zaglebie Lubin vs Gornik Zabrze zakończone wynikiem 0-2

Zaglebie Lubin vs Gornik Zabrze, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza połowa meczu między Zaglebie Lubin i Gornik Zabrze zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Dnia 2023-04-14 18:30 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Zaglebie Lubin a Gornik Zabrze.

Gole strzelali: E. Bergström 51' 0-1 E. Janža 0 Dani Pacheco 90' 0-2 R. Jensen

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Żółte kartki Gornik Zabrze: Kryspin Szczesniak -5' Dani Pacheco 86' Blaž Vrhovec 86' Szymon Włodarczyk 88'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Zaglebie Lubin zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Gornik Zabrze z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Warta Poznań.

Liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak m.in. Kryspin Szczesniak systematycznie serwują własnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite zmagania między piłkarzami są nader nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż mecze męczą. Nieprzerwanie natrafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz bramki, ostre sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa. Zaglebie Lubin i Gornik Zabrze oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.