Dnia 2022-04-30 15:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Zaglebie Lubin oraz Lechia Gdansk zakończone wynikiem 2-2

Zaglebie Lubin vs Lechia Gdansk 2-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Lubin oraz Lechia Gdansk zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2022-04-30 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 31 pomiędzy Zaglebie Lubin a Lechia Gdansk.

Gole strzelali: A. Ławniczak 7' 0-1 Flávio Paixão 33' 0-2 J. Ceesay P. Szysz 68' 1-2 F. Starzyński 82' 2-2 P. Szysz

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Jakub Żubrowski 55'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Joseph Ceesay 53' Jarosław Kubicki 62'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Przybył. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Lubin zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Lech Poznan natomiast Lechia Gdansk z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin oraz Raków Częstochowa.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Jakub Żubrowski Joseph Ceesay często serwują wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką, spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, że widowiska męczą fana. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa. Zaglebie Lubin oraz Lechia Gdansk i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.