Mecz pomiędzy Zaglebie Lubin oraz Raków Częstochowa zakończony wynikiem 1-2 na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin

Dnia 2022-11-12 19:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Lubin oraz Raków Częstochowa.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin i Raków Częstochowa wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: D. Sorescu 18' 0-1 F. Tudor S. Svarnas 28' 0-2 Ivi López K. Chodyna 88' 1-2

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Łukasz Lakomy 80' Jasmin Burić 82' Guram Giorbelidze 90'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Mateusz Wdowiak 82'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny arbiter spotkania - Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stawi czoła Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Piast Gliwice a Raków Częstochowa z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Stal Mielec.

Dzisiaj wielu kibiców śledzi potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak Łukasz Lakomy Mateusz Wdowiak nieraz zapewniły fantastycznym miłośnikom mnóstwo emocji. Walki pomiędzy graczami bywają zagorzałe, nie często okazuje się, iż potyczki nudzą. Natrafiamy na nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, zapadające w pamięć asysty czy bramki, które dodają smaczku całemu widowisku. Zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Zaglebie Lubin i Raków Częstochowa w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.