Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow, wynik spotkania 0-2

Zaglebie Lubin - Cracovia Krakow 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Lubin i Cracovia Krakow wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-10-30 11:30 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Zaglebie Lubin a Cracovia Krakow.

Gole strzelali: Benjamin Källman 67' 0-1 Otar Kakabadze Patryk Makuch 86' 0-2 Virgil Ghiță

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Bartosz Kopacz 77' Koki Hinokio 83'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Cornel Râpă 53'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Zaglebie Lubin zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Gornik Zabrze.

Wierni fani futbolu śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Bartosz Kopacz Cornel Râpă wielokrotnie zagwarantowały swoim stałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Ustawicznie trafiamy na książkowe gole oraz asysty, nieprzepisowe faule dodające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki między graczami z ligi są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, iż mecze przynudzają. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa. Zaglebie Lubin i Cracovia Krakow jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.