Spotkanie Zaglebie Lubin kontra Slask Wroclaw zakończone wynikiem 0-0

Zaglebie Lubin kontra Slask Wroclaw, wynik 0-0. W dniu 2022-07-15 18:30 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Lubin oraz Slask Wroclaw.

Po pierwszej połowie meczu między Zaglebie Lubin i Slask Wroclaw wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Filip Starzyński 75'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Piotr Samiec-Talar 45' Dennis Jastrzembski 49' Erik Expósito 75'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Lubin stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Slask Wroclaw z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Lech Poznan.

Coraz częściej oddani kibice piłki nożnej śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Filip Starzyński Piotr Samiec-Talar nader często zaserwowały wspaniałym fanom emocje z najwyższej półki. Zapadające w pamięć potyczki między graczami bywają zagorzałe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to potyczki statyczne. Obserwujemy wspaniałe bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule zakończone żółtym kartonikiem, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Zaglebie Lubin i Slask Wroclaw w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.