Mecz pomiędzy Zaglebie Lubin oraz Wisla Plock na stadionie Stadion Zagłębia Lubin dnia 2022-09-18 13:00 - wynik 2-1

Dnia 2022-09-18 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Zaglebie Lubin a Wisla Plock.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin oraz Wisla Plock wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

 

Gole strzelali: Aleksander Pawlak 3' 0-1 Martin Doležal 20' 1-1 Filip Starzyński Kacper Chodyna 62' 2-1 Tomasz Makowski

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Żółte kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Wisla Plock: Steve Kapuadi 82'

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Krasny, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Lubin zmierzy się już z Gornik Zabrze, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz Widzew Łódź natomiast Wisla Plock podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Legia Warszawa.

Liczni fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Składające się z zdolnych napastników/obrońców zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak stale sprawiają wyborowym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są zagorzałe, nie często bywa koniec końców, iż są to potyczki statyczne. Zdarzają się idealnie wyliczone asysty i bramki, nieczyste faule dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Warto więc śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych orazprzeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich popularnych drużyn jak Zaglebie Lubin oraz Wisla Plock z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.