Jagiellonia vs Zaglebie Lubin, wynik meczu 2-1

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Jagiellonia a Zaglebie Lubin zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-04-03 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Jagiellonia i Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: Patryk Szysz 50' 0-1 Andrzej Trubeha 88' 1-1 Fedor Černych Marc Gual 90' 2-1 Fedor Černych

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 34' Martin Pospisil 73' Karol Struski 76' Michał Pazdan 90'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Łukasz Lakomy 24' Mateusz Bartolewski 69' Mateusz Bartolewski 79' Patryk Szysz 90'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin: Mateusz Bartolewski 79'

Główny arbiter meczu to Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Jagiellonia stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Gornik Zabrze.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani futbolu śledzą bardzo interesujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak Taras Romanczuk Łukasz Lakomy nieustannie gwarantują wspaniałym sympatykom mnóstwo wrażeń. Niesamowite zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że spotkania nudzą. Regularnie obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki, wyśmienite asysty oraz bramki zapewniające wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych ioglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Jagiellonia i Zaglebie Lubin jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.