Wisla Plock kontra Zaglebie Lubin, wynik spotkania 2-0

Wisla Plock kontra Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 2-0. W dniu 2023-04-08 10:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock i Zaglebie Lubin.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Plock oraz Zaglebie Lubin wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: Ł. Sekulski 54' 1-0 R. Wolski D. Warchoł 71' 2-0 B. Śpiączka

Żółte kartki Wisla Plock: Steve Kapuadi 20' Piotr Tomasik 64' Bartlomiej Gradecki 90'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Marko Poletanović 52'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Wisla Plock stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Jagiellonia i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i Widzew Łódź.

Fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo interesujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Steve Kapuadi Marko Poletanović nieraz zagwarantowały wspaniałym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące potyczki między piłkarzami ligowymi bywają nader zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się ostatecznie, iż są to zmagania mało interesujące. Często trafiamy na ostre faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, wyjątkowe bramki i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Wisla Plock oraz Zaglebie Lubin i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.