Mecz Korona Kielce vs Zaglebie Lubin, wynik 2-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Korona Kielce a Zaglebie Lubin zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2023-08-27 13:00 na stadionie Suzuki Arena odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce oraz Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: Nono 15' 1-0 Adrián Dalmau Adrián Dalmau 22' 2-0

Żółte kartki Korona Kielce: Yevgeni Shikavka 63'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Bartłomiej Kłudka 11' Bartłomiej Kłudka 31' Mikkel Kirkeskov 55' Arkadiusz Wozniak 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin: Bartłomiej Kłudka 31'

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Korona Kielce zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Widzew Łódź. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Warta Poznań.

Kibice śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Yevgeni Shikavka Bartłomiej Kłudka często zapewniły wspaniałym entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy ostre sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe dodające smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że potyczki nas nudzą. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Korona Kielce i Zaglebie Lubin jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Suzuki Arena.