Nieoficjalna strona kibiców Zagłębia Lubin

Mecz pomiędzy Zaglebie Lubin vs Stal Mielec 0-0

Spotkanie Zaglebie Lubin kontra Stal Mielec, wynik 0-0

W sobotę, 15 marca 2024 roku, na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Zaglebie Lubin i Stal Mielec w ramach 25. kolejki Ekstraklasy. Pomimo zażartej rywalizacji i licznych okazji do strzelenia bramki, obie ekipy nie zdołały pokonać się nawzajem, a spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Oto relacja z tego starcia!

Mecz Pogon Szczecin kontra Zaglebie Lubin, wynik 0-2

Mecz Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 0-2

Wczoraj, 10 marca, na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Pogon Szczecin i Zaglebie Lubin. Zawodnicy obu ekip zmierzyli się w ramach 24. kolejki Ekstraklasy, a ostatecznie zwycięstwo odnieśli goście, pokonując gospodarzy 2-0. Zespół Zaglebia Lubin prowadził już 1-0 na przerwę, utrzymując swoją przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Zaglebie Lubin - Korona Kielce 1-0

Dnia 2024-03-03 14:00 miał miejsce mecz Zaglebie Lubin vs Korona Kielce: 1-0

Wczorajszy mecz pomiędzy Zaglebiem Lubin a Koroną Kielce dostarczył kibicom sporo emocji na Stadionie Zagłębia Lubin. Jednobramkowe zwycięstwo 1-0 zapewniło drużynie gospodarzy cenne trzy punkty. Spotkanie to odbyło się w ramach 23. kolejki Ekstraklasy, a gol na wagę zwycięstwa padł w pierwszej połowie, ustalając wynik na przerwę 1-0.]]>

Puszcza Niepołomice kontra Zaglebie Lubin, wynik 2-2

Dnia 2024-02-25 11:30 miało miejsce spotkanie Puszcza Niepołomice kontra Zaglebie Lubin: 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Puszcza Niepołomice i Zaglebie Lubin, rozegrany w ramach 22. kolejki Ekstraklasy, okazał się niezwykle emocjonujący. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego, zakończyło się remisem 2-2. Pomimo prowadzenia Zaglebia 2-1 na przerwie, obie drużyny dzielnie walczyły do końcowego gwizdka sędziego, dając kibicom wiele powodów do ekscytacji.

Mecz Zaglebie Lubin vs Cracovia Krakow 1-1

Dnia 2024-02-18 11:30 miało miejsce spotkanie między Zaglebie Lubin i Cracovia Krakow: wynik 1-1

Wczorajszy mecz pomiędzy Zaglębiem Lubin a Cracovią Kraków w ramach 21. kolejki Ekstraklasy zakończył się remisem 1-1. Spotkanie odbyło się na Stadionie Zagłębia Lubin, a bramki padły przed przerwą. Jak obserwatorzy mogli zauważyć, obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom futbolu, co sprawiło, że emocje sięgały zenitu do ostatnich minut gry.

Mecz pomiędzy Lech Poznan - Zaglebie Lubin 2-0

Na stadionie Enea Stadion miało miejsce spotkanie pomiędzy Lech Poznan oraz Zaglebie Lubin zakończone wynikiem 2-0

W miniony czwartek, 10 lutego br. na Enea Stadionie odbył się zacięty pojedynek piłkarski pomiędzy drużynami Lecha Poznań i Zagłębia Lubin. Spotkanie to było częścią 20. kolejki rozgrywek Ekstraklasy. Mimo starań obu zespołów, Lech Poznań zdołał pokonać Zaglebie Lubin 2-0, ustalając wynik już w pierwszej połowie meczu.

Zaglebie Lubin vs Slask Wroclaw, wynik 1-2

Dnia 2023-12-15 19:30 miał miejsce mecz Zaglebie Lubin - Slask Wroclaw zakończony wynikiem 1-2

Mecz pomiędzy drużynami Zaglebie Lubin i Slask Wroclaw zakończył się wynikiem 1-2. Po pierwszej połowie wynik był 0-0. Spotkanie odbyło się 15 grudnia 2023 roku o godzinie 19:30 na Stadionie Zagłębia Lubin w ramach 19. kolejki Ekstraklasy.

Mecz Ruch Chorzów vs Zaglebie Lubin wynik spotkania 2-2

Ruch Chorzów kontra Zaglebie Lubin, wynik meczu - 2-2

Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami relacją z meczu piłkarskiego pomiędzy Ruchem Chorzów a Zaglebiem Lubin, który odbył się na Stadionie Śląskim. Mecz zakończył się remisem 2-2, a wynik na przerwę to 0-1. Spotkanie miało miejsce w ramach 18. kolejki Ekstraklasy, a jego data i godzina to 8 grudnia 2023 roku o godzinie 17:00. Zapraszamy do lektury relacji z tej emocjonującej rywalizacji!

Mecz pomiędzy Zaglebie Lubin - Legia Warszawa wynik 0-3

Mecz Zaglebie Lubin - Legia Warszawa zakończony wynikiem 0-3 dnia 2023-12-03 14:00

W minioną niedzielę odbył się mecz Ekstraklasy pomiędzy drużynami Zagłębia Lubin i Legii Warszawa. Mecz zakończył się wynikiem 0-3 na korzyść Legii Warszawa, która odniosła zwycięstwo dzięki bramkom strzelonym w pierwszej połowie. Spotkanie miało miejsce na Stadionie Zagłębia Lubin o godzinie 14:00.

Mecz pomiędzy ŁKS Łódź kontra Zaglebie Lubin 0-2

Mecz między ŁKS Łódź i Zaglebie Lubin na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2023-11-24 17:00: wynik końcowy 0-2

W dniu 24 listopada 2023 roku na Stadionie Miejskim LKS Łódź odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami ŁKS Łódź i Zagłębie Lubin. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-2 na korzyść gości, którzy objęli prowadzenie już w pierwszej połowie i utrzymali je do końcowego gwizdka.

Mecz pomiędzy Zaglebie Lubin vs Widzew Łódź, wynik końcowy 1-1

Zaglebie Lubin vs Widzew Łódź, wynik meczu: 1-1

W emocjonującym meczu Ekstraklasy drużyna Zaglebia Lubin podejmowała na własnym stadionie Widzew Łódź. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a obie drużyny miały wiele okazji, aby zdobyć zwycięskiego gola. Pomimo intensywnych zmagań, żadna z ekip nie była w stanie przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale po przerwie obie drużyny postanowiły zaryzykować i szukać bramek. Ostatecznie, po widowiskowych 90 minutach, obie ekipy musiały zadowolić się podziałem punktów. Mecz odbył się 11 listopada 2023 roku o godzinie 16:30 na stadionie Zagłębia Lubin.