Stal Mielec vs Zaglebie Lubin, wynik meczu: 3-0

Stal Mielec vs Zaglebie Lubin, wynik 3-0. W dniu 2022-11-04 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Stal Mielec a Zaglebie Lubin.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stal Mielec a Zaglebie Lubin zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

 

Gole strzelali: P. Wlazło 56' 1-0 S. Hamulic 75' 2-0 M. Domański P. Żyra 85' 3-0 B. Ciepiela

Żółte kartki Stal Mielec: Piotr Wlazło 35' Fabian Hiszpański 61' Kamil Kruk 80'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Bartłomiej Kłudka 34' Szymon Kobusinski 89'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny sędzia meczu to Lukasz Kuzma, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Stal Mielec zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Radomiak Radom a Zaglebie Lubin podejmie Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Legia Warszawa.

Oddani fani piłki nożnej z zapałem śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne zespoły futbolowe i zawodnicy jak Piotr Wlazło Bartłomiej Kłudka częstokroć zapewniły pierwszorzędnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi okazują się nader zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, iż potyczki przynudzają. Regularnie zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, niezwykłe asysty oraz bramki, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Zachęcamy, żeby oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Stal Mielec oraz Zaglebie Lubin i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.