Mecz Zaglebie Lubin kontra Korona Kielce zakończony wynikiem 1-1

Zaglebie Lubin kontra Korona Kielce, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Lubin i Korona Kielce wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-10-09 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 12. Zmierzyły się Zaglebie Lubin i Korona Kielce.

Gole strzelali: R. Adamski 45' 1-0 B. Kopacz M. Trojak 90' 1-1 J. Nojszewski

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Tomasz Makowski 30' Bartosz Kopacz 31'

Żółte kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Lechia Gdansk a Korona Kielce zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Raków Częstochowa.

W dobie dzisiejszych czasów kibice z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Tomasz Makowski systematycznie gwarantują własnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Trafiamy na niezwykłe asysty czy gole, ostre sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Walki między zawodnikami z ligi zdarzają się nader zajadłe, nie często bywa definitywnie, że zmagania nas nudzą. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskie ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Zaglebie Lubin i Korona Kielce jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.