Na stadionie Stadion Zagłębia Lubin miał miejsce mecz pomiędzy Zaglebie Lubin oraz Jagiellonia - 1-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Zaglebie Lubin oraz Jagiellonia wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-09-04 10:30 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Lubin oraz Jagiellonia.

Gole strzelali: Tomasz Makowski 59' 1-0 Guram Giorbelidze Maciej Bortniczuk 85' 1-1 Nené

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Żółte kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny arbiter meczu - Tomasz Musial, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Lubin zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Gornik Zabrze a Jagiellonia podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Korona Kielce.

Mnóstwo fanów piłki nożnej z zaangażowaniem śledzi starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak nieustannie serwują swoim fanom wiele zapierających dech w piersiach przeżyć. Natrafiamy na przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty, ostre faule zakończone żółtym kartonikiem, które zapewniają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że są to potyczki mało interesujące. Warto więc przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Zaglebie Lubin oraz Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.