Spotkanie Zaglebie Lubin - Radomiak Radom zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin dnia 2022-08-21 13:00

Zaglebie Lubin - Radomiak Radom 0-1. W dniu 2022-08-21 13:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 6. Zmierzyły się Zaglebie Lubin i Radomiak Radom.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin oraz Radomiak Radom wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: Raphael Rossi 76' 0-1 Dawid Abramowicz

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 1' Dawid Abramowicz 53' Filipe Nascimento 64'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Start Jełowa i Jagiellonia. Kolejno natomiast Radomiak Radom podejmie Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Radomsko i Legia Warszawa.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak Mateusz Cichocki nieraz zagwarantowały wspaniałym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Trafiamy na bezwzględne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, idealnie wyliczone asysty oraz bramki gwarantujące wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to mecze usypiające. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich orazprzeglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Zaglebie Lubin oraz Radomiak Radom jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.