Spotkanie Miedz Legnica vs Zaglebie Lubin dnia 2022-08-12 16:00 na obiekcie Stadion im. Orła Białego - końcowy wynik 0-1

W dniu 2022-08-12 16:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 5 pomiędzy Miedz Legnica a Zaglebie Lubin.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Miedz Legnica i Zaglebie Lubin zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: Jon Aurtenetxe 52' 0-1

Żółte kartki Miedz Legnica: Olaf Kobacki 43' Szymon Matuszek 54' Ángelo Henríquez 57' Carlos Julio Martínez 61' Jon Aurtenetxe 84'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Bartosz Kopacz 48'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny arbiter meczu to Malec Pawel, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Miedz Legnica zmierzy się już z Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Resovia Rzeszów a Zaglebie Lubin podejmie Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Start Jełowa.

Liczna grupa fanów futbolu śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi Olaf Kobacki Bartosz Kopacz raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym fanom wiele emocji. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader zagorzałe, nie często bywa koniec końców, iż widowiska przynudzają. Regularnie natrafiamy na ostre faule kończące się żółtym kartonikiem, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby oglądać spotkania piłkarskie ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Miedz Legnica i Zaglebie Lubin i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.