Spotkanie Zaglebie Lubin vs Lech Poznan dnia 2022-08-07 15:30: wynik końcowy 1-1

Dnia 2022-08-07 15:30 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 4. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Lubin oraz Lech Poznan.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin i Lech Poznan wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: Łukasz Lakomy 57' 1-0 Cheikhou Dieng Mikael Ishak 65' 1-1

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Bartosz Kopacz 84'

Żółte kartki Lech Poznan: Jesper Karlström 62'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny arbiter spotkania - Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Lubin stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Lech Poznan z Vikingur Reykjavik. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Lechia Gdansk.

Oddani kibice z dużym zapałem śledzą niezwykle fascynujące starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Bartosz Kopacz Jesper Karlström nieustannie sprawiają kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Nieprzerwanie trafiamy na brutalne sytuacje na faul, idealnie wyliczone asysty czy bramki, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to widowiska mało interesujące. Dlatego też warto przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Zaglebie Lubin i Lech Poznan z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.