Lechia Gdansk vs Górnik Łęczna, wynik spotkania: 2-0

Lechia Gdansk vs Górnik Łęczna, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza część spotkania między Lechia Gdansk a Górnik Łęczna zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2022-03-19 16:30 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Górnik Łęczna.

Gole strzelali: C. Clemens 45' 1-0 J. Kałuziński L. Zwoliński 77' 2-0

Żółte kartki Lechia Gdansk: Christian Clemens 37' Jarosław Kubicki 40'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Kryspin Szczesniak 83'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Lechia Gdansk zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Gornik Zabrze natomiast Górnik Łęczna podejmie Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Radomiak Radom.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice piłki nożnej śledzą ciekawe potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Christian Clemens Kryspin Szczesniak wielokrotnie serwują kapitalnym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Ustawicznie zdarzają się przepiękne bramki oraz asysty, brutalne sytuacje na faul kończące się żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki między graczami z ligi zdarzają się nader zaciekłe, rzadko bywa, że widowiska przynudzają. Dlatego więc warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać widowiska piłkarskie ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Lechia Gdansk oraz Górnik Łęczna w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Polsat Plus Arena Gdańsk.