Raków Częstochowa kontra Zaglebie Lubin, wynik spotkania - 4-0

Raków Częstochowa kontra Zaglebie Lubin, wynik 4-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Raków Częstochowa a Zaglebie Lubin zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2021-11-27 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Raków odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Raków Częstochowa i Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: V. Gutkovskis 28' 1-0 B. Lederman Ivi López 47' 2-0 G. Papanikolaou Ivi López 78' 3-0 V. Gutkovskis M. Poletanović 90' 4-0

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fábio Sturgeon 43' Ben Lederman 55'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Jakub Żubrowski 13' Łukasz Poreba 14' Patryk Kusztal 17' Jakub Wójcicki 26'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin: Aleksandar Pantić 62'

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Krasny, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Raków Częstochowa stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Wisla Krakow.

Mnóstwo fanów śledzi poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy jak Fábio Sturgeon Jakub Żubrowski wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym fanom mnóstwo wrażeń. Systematycznie obserwujemy zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami bywają nader zażarte, nie często zdarza się koniec końców, że mecze nas męczą. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych ioglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Raków Częstochowa i Zaglebie Lubin jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Raków.