Spotkanie między Lechia Gdansk oraz Zaglebie Lubin dnia 2021-11-06 16:30: 2-1

Lechia Gdansk kontra Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Lechia Gdansk a Zaglebie Lubin wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2021-11-06 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Energa Gdańsk odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk oraz Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: F. Starzyński 6' 0-1 M. Terrazzino 84' 1-1 M. Żukowski M. Terrazzino 90' 2-1 Flávio Paixão

Żółte kartki Lechia Gdansk: Mario Maloča 83'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Jakub Żubrowski 40' Dominik Hładun 74' Oliwier Sławiński 83'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Lechia Gdansk stanie naprzeciw Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin oraz Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa oraz Arka Gdynia.

Wielu kibiców śledzi ciekawe potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Mario Maloča Jakub Żubrowski nieustannie gwarantują wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Walki między graczami bywają nieustępliwe, rzadko bywa, że są to zmagania drętwe. Obserwujemy brutalne faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, idealne asysty i gole gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Z tego powodu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Lechia Gdansk i Zaglebie Lubin w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Energa Gdańsk.