Wisla Krakow kontra Zaglebie Lubin, wynik spotkania - 3-0

Dnia 2021-07-26 16:00 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 1 pomiędzy Wisla Krakow a Zaglebie Lubin.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisla Krakow i Zaglebie Lubin wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

Gole strzelali: F. Starzynski 6' 0-1 Y. Yeboah 25' 1-1 J. Kliment 29' 2-1 M. Skvarka M. Mlynski 81' 3-1 M. Skvarka

Żółte kartki Wisla Krakow: A. El Mahdioui 37' M. Sadlok 45' G. Zhukov 66' M. Mlynski 78'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: I. Soler 28'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Lasyk. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Pogon Szczecin natomiast Zaglebie Lubin zmierzy się z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Warta Poznań.

Liczna grupa fanów futbolu z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak A. El Mahdioui I. Soler często zapewniły fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem, zapadające w pamięć gole czy asysty dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Walki między piłkarzami z ligi zdarzają się niezwykle zażarte, nie często zdarza się koniec końców, iż mecze nie są interesujące. Z tego względu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Udział takich drużyn jak Wisla Krakow i Zaglebie Lubin w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.